Genel

Bayrak’s Blog’tan Merhabalar

Bayrak's Blog'tan Merhabalar

Bir süredir yayına hazırladığımız Bayrak’s Blog’un hazırlık aşamasını çok şükür tamamladık. Altyapı çalışmalarını tamamlayıp, bir miktar makale biriktirme derken; bir de üzerine diğer gündelik işler eklenince oldukça fazla zaman kaybettik maalesef. Ama, en nihayetinde değdi çok şükür.

Bayrak’s Blog, internet ve tasarım dünyasına hitap edecek bir blog olacak ve bu ana başlıklara göre kategorilenmiş makalelerden oluşacak. Beğeni ile takip edileceğine inandığımız bloğumuz sıkça istifade edilebilecek bir kaynak olma özelliği de taşıyacak. Görsellerle zenginleştirilmiş içeriğe sahip olacak bloğumuzun tasarımcı arkadaşlarımızı ve internet dünyası ile uzaktan-yakından ilgilenen tüm vatandaşlarımızı bilgilendirici nitelikte olması için çabalıyoruz. Gayretimiz de hep bu yönde olacaktır.

Zamanın çok hızlı aktığı bu dönemde, hiç şüphe yok ki internet ve tasarım dünyasında da çok hızlı gelişmeler yaşanıyor. Bilgi kirliliğine yer vermeden gerekli bilgileri, gerektiği kadar yayınlamann gayreti içerisinde olacağız.

 
Bayrak’s Blog
Baş Editör
🙂

Bir Yorum Yaz