Facebook

Facebook’da Beni Kim Sildi Nasıl Öğrenirim?

Facebook’da Beni Kim Sildi Nasıl Öğrenirim?
Facebook’da Beni Kim Sildi Nasıl Öğrenirim?

Dünyanın en çok kullanılan ve en fazla aktif üyeye sahip sosyal medya platformu Facebook’ta en çok merak edilen konulardan biri hiç şüphesiz bizi arkadaş listesinden kimin veya kimlerin sildiğini öğrenmektir.

Facebook’da Beni Kim Sildi Nasıl Öğrenirim?

1,5 milyarlardan fazla kullanıcısıyla dünyanın en aktif kullanılan sosyal medya platformu olan Facebook’ta kullanıcıların en büyük merakı arkadaş listesinden kendisini kimin veya kimlerin sildiğidir.

Artık kullanıcıların merakını bitirecek olan Twitter’da bulunan ‘takibi kim bıraktı’ tarzı bir uygulama Facebook içinde yayınlandı.

Sizin kimin sildiğini ‘Who Deleted Me on Facebook (Facebook’da beni kim sildi?)’ ismindeki uygulama sayesinde bulacaksınız.

Android ve iOS sistemlerinden indirebilecek olan bu uygulama sizi arkadaş listesinden kimin/kimlerin çıkardığını rapor olarak sizlere sunacak.

Ayrıca uygulamada engellediğiniz ya da yeni eklediğiniz arkadaşlar gibi profilinize özel güncel bilgileri de ulaşılabilmekte.

Uygulamayı, Facebook sitemine entegre etmek istemişti ancak gizlilik politikasına aykırı olacağı düşünüldüğünden, ayrı bir şekilde üyelerinin kullanımına sunuldu.

Alternatif Uygulamalar ve Linkleri:

Android Uygulaması:
Who unfriended me? — https://play.google.com/store/apps/details?id=com.impactobtl.friendstrackerfree

Who deleted me? — https://play.google.com/store/apps/details?id=com.impactobtl.whodeletedme

iOS Uygulaması:
Who Deleted Me on Facebook – The Media Dudes — https://itunes.apple.com/tr/app/who-deleted-me-on-facebook/id987082003?mt=8&uo=2


Facebook, Sosyal Medya
Editör, BB

Bir Yorum Yaz